Biotherm beauty talk

Krásny večer dámy!

Dnes som mala možnosť zúčastniť sa jednej veľmi príjemnej a musím povedať hlavne dobre zorganizovanej akcie. Spoločnosť Bauer Media a Biotherm sa rozhodli urobiť krásne popoludnie pre 20 svojich zákazníčiek/fanúšičiek, na ktoré sa usmialo šťastie v súťaži o toto príjemné popoludnie. Okrem reálnych zákazníčiek boli pozvané aj niektoré blogerky, dokopy sme boli 4.

Veľmi kladne hodnotím, že sa nejednalo o žiadnu masovú akciu, prezentácia výrobkov bola rozdelená na viaceré stanoviská, medzi jednotlivými krátkymi poradňami/prezentáciami ste si mohli kedykoľvek dať kávičku či drobné občerstvenie. Všetky výrobky boli k dispozícii na vyskúšanie.  Nie jeden, ale hneď niekoľko odborníkov, Vám zodpovedalo Vaše otázky a na záver, keď už mal človek všetko ohmatané, okukané, ste si sadli do kresla a skutočne veľmi milé kozmetičky Vás odlíčili, vyživili pleť s výrobkami, ktoré ste chceli na svojej pleti vyskúšať a popri tom ste si ešte užili skvelej masáže tváre. A samozrejme, aby ste domov neodchádzala neupravená, hneď bola k dispozícii i vizážistka, ktorá Vás po ošetrení pleti znovu nalíčila produktami Lancome.
Počas celého poobedia ste mali pri sebe mini dotazník, ktorý ste postupne vypĺňali, aby ste sa v závere mohli zapojiť do súťaže o 8 zaujímavých cien (čo pri počte účastníkov cca 24 bola už celkom pekná šanca vyhrať).

Úprimne musím povedať, že najpríjemnejšie prekvapenie pre mňa bolo, že táto akcia bola skutočne robená pre náhodne vybrané ženy, ktoré prejavili záujem sa tejto akcie zúčastniť. Svojho času robila podobné akcie aj Bioderma, kedy sa robili stretnutia nie s iba blogerkami a s farmaceutkami, ale práve s konečnými zákazníčkami, aby kozmetická firma spoznala aj skutočne reálne názory žien z "davu" a zodpovedala si tak otázky ako prečo si danú kozmetiku kupujú, čo im prekáža, čo im naopak chýba a podobne. Blogeriek tam bola skutočná menšina. O to viac si vážim, že som sa práve takejto akcie mohla zúčastniť.

Otvorene priznávam, že doteraz nemám žiadne skúsenosti s Biotherm kozmetikou, nejaké výrobky doma síce máme, ale patria mamine a mužskej časti našej rodiny (ako takú zaujímavosť som sa dozvedala, že práve Biotherm bola prvá značka, ktorá zaradila do svojho portfólia i pánsku líniu produktov).

Pôvodne bola značka Biotherm predávaná iba v lekárňach, no postupne s prechodom pod značku L´Oreal sa dostala do parfumérii, kde ju dnes môžete zakúpiť. Ceny sa práve pohybujú niekde medzi lekárenskou kozmetikou (Bioderma, La Roche-Posay, Vichy...) a exkluzívnymi značkami z parfumérie. Na trhu pôsobí od sedemdesiatych rokov a aktuálne sa výrobky vyrábajú v Monaku. Ďalšou zaujímavosť je, že každý jeden výrobok značky obsahuje termálny planktón.

Vyskúšať som mala možnosť skutočne každý jeden produkt od Biothermu, čo ma však zaujalo najviac bol krém na ruky, ktorý je najstarším Biotherm produktom a určite krém na zmiešanú pleť z rady Aquasource. Zaujal ma už pri testovaní na ruku, ale na vyčistenej pleti to bola skutočne lahôdka.Toľko preberané a komentované BB krémy. Spolusediace pri stole si ho nevedeli vynachváliť, na môj vskus však až príliš málo kryl.


Snáď najznámejšia rada z Biothermu Aquasource a krémy na zmiešanú až mastnú pleť a na suchú a citlivú pleť. 


Sprchové mlieko a peeling, ktoré neobsahujú MYDLO, a tým pádom by ani nemali vôbec vysušovať. Tieto produkty určite radím k tým, ktoré si získali moju pozornosť.Ďalšie prekvapenie - deodorant mal certifikát Ecocert.


Pripravené výrobky, aby ste si samé mohli vybrať, čím chcete pleť odlíčiť a následne ošetriť.

Jedno zo stanovísk, kde sme mohli diskutovať, radiť sa, pýtať sa a testovať.
Už vyššie spomínaná pánska rada.Telové spreje.


Krém na ruky, ktorý si ma získal.


Úžasná možnosť ošetrenia a masáže tváre.


Zákaznícka kartička s vernostným programom. Po získaní 9tich pečiatok za nákup Biotherm výrobkov získate 10. výrobok podľa vlastného výberu zadarmo.A záverečné losovanie o krásne ceny.Myslím, že by bolo krásne, keby si ostatné spoločnosti brali príklad a vytvorili možno podobné akcie, ani nie pre blogerky, ale práve pre svoje zákazníčky, čitateľky, ktoré budú vybrané hoc takto náhodne, pomocou súťaže.

Na záver mám pre Vás otázku. Keďže až doteraz som bola značkou Biotherm nepobozkaná, aké sú Vaše skúsenosti? Poznáte túto značku? Ktoré výrobky poznáte, ktoré Vás zaujali? Čo by ste odporučili a čo možno naopak nie? Budem zvedavá na Vaše odpovede!

Dobrú noc!2 komentáre:

  1. Pár kúskov som od nich uz mala, pletovu kozmetiku aj vone.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. A máš dobrú skúsenosť? Lebo ma naozaj zaujíma ten reálny pohľad zo strany zákazníčiek. Ženy, ktoré tam včera boli, tak si Biotherm veľmi pochvaľovali, tak neviem, či len zo slušnosti alebo skutočne:)))

      Odstrániť

Ďakujem za každý jeden komentár! Vážim si ich a budem sa snažiť na všetky Vaše otázky odpovedať! <3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...